“Kontexnazorato‘quv” davlat muassasasi jamoasi Siz azizlarni milliy davlatchiligimiz, suverenitetimiz va xalqimiz farovonligining mustahkam huquqiy poydevori bo‘lgan O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi qabul qilinganining 33 yilligi bilan samimiy muborakbod etadi.
Bosh qomusimiz yurtimizda huquqiy demokratik davlat va kuchli fuqarolik jamiyatini barpo etish, inson huquq va erkinliklarini ta’minlashda beqiyos ahamiyatga egadir.
Ushbu qutlug‘ bayramda barchangizga mustahkam sihat-salomatlik, xonadonlaringizga tinchlik-xotirjamlik, fayz-u baraka va kasbiy faoliyatingizda yangi yutuqlar tilaymiz.

The team of the State Institution "Kontexnazorato‘quv" sincerely congratulates you on the 33rd anniversary of the adoption of the Constitution of the Republic of Uzbekistan, which serves as the solid legal foundation of our national statehood, sovereignty, and the well-being of our people.
Our Main Law is of incomparable importance in establishing a legal democratic state and a strong civil society in our country, as well as in ensuring human rights and freedoms.
On this auspicious holiday, we wish you all sound health, peace and tranquility in your homes, prosperity, and new achievements in your professional endeavors.