“Kontexnazorato‘quv” davlat muassasasi jamoasi Siz azizlarni milliy davlatchiligimiz, suverenitetimiz va xalqimiz farovonligining mustahkam huquqiy poydevori bo‘lgan O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi qabul qilinganining 33 yilligi bilan samimiy muborakbod etadi.
Bosh qomusimiz yurtimizda huquqiy demokratik davlat va kuchli fuqarolik jamiyatini barpo etish, inson huquq va erkinliklarini ta’minlashda beqiyos ahamiyatga egadir.
Ushbu qutlug‘ bayramda barchangizga mustahkam sihat-salomatlik, xonadonlaringizga tinchlik-xotirjamlik, fayz-u baraka va kasbiy faoliyatingizda yangi yutuqlar tilaymiz.

Коллектив Государственного учреждения «Kontexnazorato‘quv» искренне поздравляет вас с 33-летием принятия Конституции Республики Узбекистан, которая является прочной правовой основой нашей национальной государственности, суверенитета и благополучия народа.
Наш Основной закон имеет неоценимое значение в построении правового демократического государства и сильного гражданского общества, а также в обеспечении прав и свобод человека в нашей стране.
В этот знаменательный праздник желаем всем вам крепкого здоровья, мира и спокойствия вашим семьям, благополучия и новых достижений в вашей профессиональной деятельности.